COSMETIC GOLD ROLL-CIT®

Environi uuem nõelamisrull on kullatud ning sinna on istutatud 260 0,2 mm pikkust nõela, millega saab veelgi tihedamalt mikrokanaleid teha ja nende kaudu on ainete imendumine veelgi tõhusam ja sügavam. Kuldamine muudab rulli hügieeniliseks ja kestvamaks ning metallvarre tõttu on toode kasutades kindlamalt käes.

Osasto: Avainsanat tuotteelle ,
Kuvaus

Kasutuspiirkond: Nägu, kael ja dekoltee.

Kasutusjuhend: Nõelamist tehakse õhtuti peale naha puhastust, rullides nahka kolmes eri suunas, üks piirkond korraga. Alguses nõelatakse üks või kaks korda nädalas, lisades vähehaaval kordi. Naha harjudes võib nahka nõelata isegi kaks korda päevas.

Kasutuspiirangud: Cosmetic Roll-CIT®-d ei tohiks kasutada järgmistel juhtudel: põletikuline akne, ekseem, rosaatsea, psoriaas, raske solaarkeratoos, nahavähk, nahast kõrgemal olevad healoomulised kasvajad ja soolatüükad. Peab ka meeles pidama, et iga „tavaline” kosmeetika, kus on kasutatud lõhna-, värv- ja säilitusaineid, ei ole mõeldud kasutamiseks mesoteraapias. Riskiks on allergilised reaktsioonid, kus kahjulikud ained pääsevad naha sügavamatesse kihtidesse.                     

Kasutusaeg: Pidevas kasutuses oleva Cosmetic Roll-CIT® peab vahetama uue vastu umbes aasta möödudes.