COSMETIC ROLL- CIT®

Cosmetic Roll-CIT® nõelamisrull on mõeldud selleks, et tõhustada vitamiinide imendumist naha sügavamatesse kihtidesse. Isiklikuks kodukasutuseks mõeldud rullis on 0,1 mm pikkused terasnõelad, mis teevad sarvkesta mikrokanaleid ning uuringute põhjal paraneb aktiivainete imendumine mõnesajakordselt, võrreldes lihtsalt kreemi nahale kandmisega. Nõelamine nii lühikeste nõeltega ei stimuleeri kollageeni ja elastiini tootmist, vaid meetod vajab parimate tulemuste saavutamiseks kindlasti A- ja C-vitamiini ning peptiiditoodete kasutamist.

 

Osasto: Avainsanat tuotteelle ,
Kuvaus

Kasutuspiirkond: Nägu, kael ja dekoltee.

Kasutusjuhend: Nõelamist tehakse õhtuti peale naha puhastust, rullides nahka kolmes eri suunas, üks piirkond korraga. Alguses nõelatakse üks või kaks korda nädalas, lisades vähehaaval kordi. Naha harjudes võib nahka nõelata isegi kaks korda päevas.

Kasutuspiirangud: Cosmetic Roll-CIT®-d ei tohiks kasutada järgmistel juhtudel: põletikuline akne, ekseem, rosaatsea, psoriaas, raske solaarkeratoos, nahavähk, nahast kõrgemal olevad healoomulised kasvajad ja soolatüükad. Peab ka meeles pidama, et iga „tavaline” kosmeetika, kus on kasutatud lõhna-, värv- ja säilitusaineid, ei ole mõeldud kasutamiseks mesoteraapias. Riskiks on allergilised reaktsioonid, kus kahjulikud ained pääsevad naha sügavamatesse kihtidesse.

Kasutusaeg: Pidevas kasutuses oleva Cosmetic Roll-CIT® peab vahetama uue vastu umbes aasta möödudes.