Environi spetsialistiks?

Erakordselt heade tulemuste tõttu on Environ juba paljude eestlastest nahahooldusspetsialistide kindel valik. Kui ka sina soovid koos meiega edu trepist üles sammuda, võta meiega ühendust.

Teaduslikult tõestatud meetod
Environ® on A-vitamiini tasakaalu nahas taastav teaduslikult tõestatud hooldusmeetod, mis koosneb astmeliselt intensiivistuvatest A-vitamiini sisaldavatest toodetest ja nende imendumist tõhustavatest ilusalongides tehtavatest nahahooldustest. Environi toodetes ja hooldustel kasutatakse vaid kvaliteetset A-vitamiini ja teisi tõhusaid aktiivaineid, mille aktiivsus, puhtus ja säilivus on erapooletult tõestatud.

 

Vaieldamatud tulemused
Kliinilised katsed tõestavad, et Environi tooted ja hooldused parandavad naha tervislikku seisundit. Astmeliselt suurenevad A-vitamiini kogused muudavad naha paksemaks, elastsemaks ja siledamaks, lisaks muutub selle jume säravamaks ja ühtlasemaks. Pikaajalise kasutamise puhul on tõestatud, et Environi meetod uuendab nahka isegi sama tõhusalt kui tugevatoimelised esteetilised hooldused.

 

Haruldaselt kõrge tootetruudus
Silmnähtavate tulemuste tõttu seovad kliendid ennast väga tugevalt Environiga. Seda on märgata ka Environi tooteid ja teenuseid pakkuvate ilusalongide kasumites. Näiteks Soomes kasutab 94% Environiga töötavatest kosmeetikutest samu tooteid ka isiklikuks nahahoolduseks.

 

Ainult spetsialistidelt, mitte veebipoest
Environi meetodit võivad kasutada ainult Environi eriväljaõppe läbinud kosmeetikud, meditsiiniõed ja arstid. Environi tooteid ei müüda veebipoodides, kaubamajades, apteekides ega taxfree-kauplustes. Environ on ilusalongis ja kodus toimuvast nahahooldusest koosnev tervik, mille käigus A-vitamiiniga põhjalikult tutvunud spetsialistid vastutavad kliendi isikliku nahahoolduse, õige tootevaliku ja pidevalt paranevate tulemuste eest.

 

A-vitamiinil põhineva nahahoolduse teerajaja
Environi looja on Lõuna-Aafrika Vabariigist pärit ilukirurg Des Fernandes. Ta hakkas 1970. aastatel uurima A-vitamiini mõju naha tervisele ja tänapäeval on ta üks maailma juhtivatest A-vitamiini spetsialistidest. Fernandest tuntakse ka teiste teaduslikult tõestatud nahahooldusmeetodite, näiteks mikronõelumise ja sonofreesi arendajana.