TRI-PEPTIDE COMPLEX AVANCE ELIXIR 30 ML

Avance Elixir sisaldab Měiritage™ nimelist Hiina taime juurtest saadavaid ekstrakte, mis uurimuste põhjal aitavad vähendada UV-kiirte ja õhusaaste tekitatud oksüdatiivset stressi ning valgendavad ebaühtlast nahatooni. Ekstraktide kolme peptiidiga ühendamine aitab hoida naha struktuuri täidlasena ja võimalikult kaua noorena.

 

Osasto: Avainsana tuotteelle
Kuvaus

Toimeained:

  • Měiritage™ on Hiina arstiteaduses kasutatud kolme juureekstrakti ühend, mis uurimuste põhjal parandab epidermise struktuuri, mõjutab kollageeni tootmist ja vähendab pigmendi moodustamist.
  • Palmitoyl Tetrapeptide-7 + Palmitoyl Oligopeptide’i (Matrixyl® 3000) tuntakse naha ainevahetuse ja rakkude uuenemise ülalpidajatena.
  • Pseudoalteromonas Ferment Extract + Hydrolyzed Wheat Protein + Hydrolyzed Soy Protein + Tripeptide-10 Citrulline + Tripeptide-1 (Trylagen®) stimuleerib kollageenitootmist ja parandab selle kvaliteeti.
  • Hydroxypropyl Cyclodextrin + Palmitoyl Tripeptide-38 (Matrixyl Synthé 6®) stimuleerib nii dermise kui epidermise struktuurist teatud tegureid, tagades optimaalse nahakudede arhitektuuri.

Kasutuspiirkond: Ideaalne kõikidele nahatüüpidele, millel on tekkinud esimesed vananemisilmingud, ning terve ja noore naha struktuuri hoidmiseks. Sobib seerumiks ka neile, kes ei kasuta A-vitamiini tooteid.

Kasutusjuhend: Kanna hommikul ja õhtul peale puhastamist Avance Elixir nahale ja selle peale kasutuses olev Environ A-vitamiini kreem. Enne kreemide nahale kandmist nahale tehtud mesoteraapia tõhustab peptiidide ja vitamiinide imendumist.

Kasutamise eelised:

  • Peptiidide kombinatsioon tõhustab kudede paranemisprotsessi ja stimuleerib kollageeni, elastiini ning glükoosamiini glükaanide tootmist.
  • Kaitseb kollageeni lagunemise eest ning nahka lõtvumast.
  • Kaitseb UV-kahjustuse eest ja ühtlustab nahatooni.
  • Toetades nahka kolmemõõtmeliselt, muudab naha nähtavalt tasasemaks ja täidlasemaks.

Pakend: 30 ml õhukindel pumppudel

Kasutusaeg: Soovitatakse kasutada 10–12 nädala jooksul peale avamist.