HA INTENSIVE HYDRATING SERUM 30 ML

Kerge geel niisutab tõhusalt kuiva nahka, peenikesi kortse ja päikesekahjustatud nahka. Toode on välja töötatud alternatiiviks hüaluroonhappe süstidele, lisades volüümi dermises ja sel viisil kortse vähendades.

Kategooria: Silt:
Kirjeldus

Toimeained:                     

  • LMW (Low Molecular Weight) Sodium Hyaluronate
  • Glycerin

Kasutuspiirkond: Kuivale nahale, peenikestele kortsudele ja päikesekahjustatud nahale. Mõeldud kasutamiseks Focus-CIT™ või Roll-CIT™-ga. Juba mõne päeva möödudes näeb nahk välja palju niisutatum ja täidlasem.

Kasutusjuhend: Eelpuhastuse, puhastuse ja näovee järel töötle nahka Focus-CIT™ või Roll-CIT™-ga 3–5 minutit üks piirkond korraga ja kanna seerum kogu näole. Oota geeli kuivamist ja lisa seejärel Environi vitamiinikreem. Kasuta hommikul ja õhtul. 2-3 nädala möödudes võib Focus Hydrating Serumit segada vitamiinikreemiga ja kanda kokteilina nahale. Kasuta vaid juhendi järgi.

Kasutamise eelised: Väikesemolekuline (LMW) Sodium Hyaluronic Acid Solutioni hüaluroonhape esineb kõikides elavates organismides. See suudab siduda 1000 korda enda kaalu võrra vett ja on märkimisväärne osa naha vananemisprotsessist, kui selle määrad vähenevad nahas. HA aitab vähendada naha kuivamist ja vananemisest tekkinud kortse.

Pakend: 30 ml pumppudel

Kasutusaeg: Soovitatav kasutusaeg 10–12 nädala jooksul peale avamist.