COMPLETE ANTI-POLLUTION SPRITZ 50 ML

Anti-Pollution Spritz on rikastatud tõhusate koostisosade kombinatsiooniga, mis aitavad kaitsta naha pinda kahjulike keskkonnastressorite eest, mis ohustavad naha tervist ja heaolu. See lõhnatu sprei jätab naha jahedaks ja kaitstuks ning muutes naha tervemaks.

Osasto: Avainsanat tuotteelle , ,
Kuvaus

Toimeained:

  • Askorbüülglükosiid – C-vitamiin
  • Vesi + merevesi + glütseriin + Laminaria Digitata ekstrakt (pruunvetikad) + Chlorella Vulgaris (rohelised mikrovetikad) ekstrakt + sahhariidi isomeraat – Actibiome®
  • Vee (ja) glütseriin + inula-heleeniumi (Elecampane) ekstrakt – IBR UrbioTect®
  • Biosahhariidkummi-4 + 1,2-heksaanddiool – Pollustop®
  • Lepidium Sativum (aiakress) idandiekstrakt + glütseriin + letsitiin – Detoxophane®
  • Niatsiinamiid – vitamiin B3

Kasutuspiirkond: Saastevastast Spritzit saab kasutada päeval, mil nahk on pärast kahjulike vabade radikaalide (õhusaaste, suitsetamine, stress, temperatuuri kõikumised jne) kokkupuudet habras ja tundlik. See on spetsiaalselt loodud linnatingimustes oksüdatiivse stressi vältimiseks.

Kasutamise eelised: Saastevastast Spritzit võib kasutada igal A-vitamiini tasemel. Pärast eelpuhastust, pesemist ja toonikut määrige kasutatav A-vitamiini kreem. Lisa päikesekreem ja / või jumestuskreem. Hoidke silmad kinni ja piserdage Spritzit ühtlaselt kogu näole, kaelale ja dekolteele hommikul ja vajadusel ka päeva jooksul, et nahk oleks kaitstud.

Pakend: 50 ml pudel, mis kaitseb aktiivseid toimeaineid valguse ja õhu eest.
Kasutusaeg: Kasutada 10-12 nädala jooksul pärast avamist.