Salongitooted ja hooldused

PROFESSIONAL-SARI

Sari professionaalsetele kosmeetikutele kasutamiseks Environ-vitamiinihooldustes.  

Vitamiini-ja peptiidiseerumid on mõeldud kasutamiseks mesoteraapia ja aparaadihooldustes, imendamiseks madalasagedusliku ultraheliga ja pulseeriva iontoforeesiga. A-vitamiiniseerumid valitakse hooldustes selle põhjal mitmendal tasemel klient on koduhoolduses. Mikrolihvimine või happekoorimine enne hooldust aitavad vitamiinidel imenduda ja hooldused võib kohandada sobivaks vastavalt kasutatavale aparaadile.

PUHASTUSVAHENDID

Eye Make Up Remover 300ml: Õlivaba ja õrn silmameigi eemaldusvahend.  

Pre-Cleanser 300ml
: Õlipõhine eelpuhastusvahend meigieemalduseks ja sügavpuhastuseks.  

Clay Masque 200ml:
Valgesavi mask, mis puhastab nahka sügavuti. Kasutatakse koos puhastusõliga auru all.  

Cleansing Gel 500ml
: Kergelt vahutav puhastusgeel normaalsele ja rasvasele nahale.  

Cleansing Milk 500ml
: Õrn puhastuspiim kuivale nahale.  

Alpha Toner Mild 500ml
: Nõrk AHA-happe näovesi kõikidele nahatüüpidele.  

Alpha Toner Forte 500ml
: Tugev AHA-happe näovesi päikesekahjustatud ja ummistunud nahale.  

Alpha Hydroxy Gel 200ml:
Tugev AHA-happe geel rasvase ja ummistunud naha puhastuse tõhustamiseks.

HOOLDUSSEERUMID:

Treatment Gel 100ml: Imendushoolduste alustusgeel. Sisaldab samal määral A-vitamiini ja antioküdante kui AVST 1 kreem. Sobib esimeseks A-vitamiinihoolduseks. Niisutab ja elavdab väsinud nahka.  

Intense C-Peel (2-pack):
Enne hooldust segatav C-vitamiinimask kergeks koorimiseks või imendamiseks naha alumistesse kihtidesse, et kirgastada päikesest kahjustatud nahka ja pigmendilaike. C-vitamiin stimuleerib koos A-vitamiiniga kollageeni ja elastiini tootmist.  

A&C Serum 1 (6x10ml):
Keskmise tugevusega A- ja C-vitamiini seerum kui klient on jõudnud AVST-sarja 2 või 3-tasemele või C-Quence 2- tasemele koduhoolduses. Kasutatakse sarihooldusena kortsudele, aknearmidele ja ülahuulekortsukestele ning naha ilu säilitamiseks.  

A&C Serum 3 (2x10ml:):
Tugevatoimeline A- ja C-vitamiini seerum, kui klient on jõudnud AVST-sarja 4 või 5-tasemele või C-Quence 3 ja 4- tasemele koduhoolduses. Kasutatakse sarjahooldusena kortsudele, aknearmidele ja pigmendilaikudele.  

Intense Retinol Serum 30ml:
Kõige tugevatoimelisem A-vitamiini seerum imendushooldusteks. Sisaldab retinooli ja kolostrumi. Võib kasutada kui klient on kasutanud koduhoolduses AVST sarja 4 või 5 taseme kreeme ja Intensive-sarja Retinol tooteid või C-Quense 3:e või 4:a. Mõeldud eelkõige vananenud, päikesekahjustatud ja pigmenteerunud nahale ning akne raviks.  

Colostrum Gel 50 ml: Ternespiima sisaldav geel õrnale ja haprale nahale toetamaks naha enda kasvufaktoreid ja kaitsemehhanisme. Sobib samuti atoopilise naha imendamishoolduseks.  

Sono DFP 312:
Kolme peptiidi, Matrixyl 3000, Trylagen, Matrixyl Synthe 6, sisaldav seerum on mõeldud imendamiseks madalasagedusliku ultraheliga ja sonoforeesiga. Selline kombinatsioon toimib hästi koe taastamisel ja tõhustab kollageeni, elastiini ja glükosamiinglükaani tootmist.  

Apr
ès-CIT: Kolme peptiidi, Matrixyl 3000, Trylagen, Matrixyl Synthe 6, sisaldav seerum, mis suurendab meditsiinilise mesorolleri tõhusust. Seerum on suurepärane vahend lisamaks kasvutegijaid nahka ning kiirendamaks naha nähtavat paranemist, mille abil nahk jääb täidlasem, tasasem ja kirkam.

HOOLDUSE LÕPUKS:

Alginate Masque 500g: Merevetikaekstrakti ning mentooli sisaldav niisutav ja rahustav mask hooldusteks, sobib ka iontoforeesihooldusteks ja kasutamiseks peale mesorollerit.

Moisturiser 100ml:
päevakreem kasutamiseks peale hooldust, sisaldab samal määral A-vitamiini ja antioküdante kui AVST 1 kreem.  

ENVIRON IMENDAMISHOOLDUS

Sonoforees: Nahk on hoolikalt puhastaud ja soovitud vitamiiniseerum on levitatud nahale. Spetsiaalhooldust vajavad piirkonnad või kogu nägu käiakse läbi madalasagedusliku ultraheliga (n.22kHz),rakkude vahelised lipiidkihid hakkavad värelema ja moodustuvad kanalid naha sügavamatesse kihtidesse. Uuringute põhjal kanalid püsivad avatuna umbes ühe tunni.  

Iontoforees:
Näole levitatakse kummitaoliseks muutuv Alginate mask, mis hoiab naha niisutatuna ja takistab vitamiinide haihtumise. Maski külge kinnitatakse iontoforeesaparaadi juhtmed ja aparaadi abil antakse 20 min. pulseerivat  elektrivoolu ning ultraheliga tehtud kanaleid pidi juhitakse vitamiinid naha sügavamatesse kihtidesse. A-ja C vitamiin pääsevad stimuleerima fibroplasti rakke, tootma kollageeni, elastiini ja glükosamiinglükaane.  

Hoolduse lõpetus:
Mask eemaldatakse ja näole levitatkse soovitud päevakreem. Peale hooldust on nahk niisutatud, kirgas ja heledam. Environ hooldusi soovitatakse teha sarjahooldusena 1-4 nädala tagant, olenevalt naha seisukorrast. Järjepidev A-vitamiini sisaldava kreemi kasutamine koduhoolduses on väga tähtis parimate tulemuste saavutamiseks.

ENVIRON-PEELINGID

Environ hoolduskonsepti kuulub ka sari tõhusaid kuid turvalisi happeid koorimiseks. Peeling tooted on piimhape ja TCA ehk. trikloroäädikhape, mis on saadaval nii  geeli kui kreemina.  

Environ-peelingid tehakse sarihooldustena näiteks korra nädalas, viis kuni kuus nädalat järjest. Klient peaks olema kasutanud A-vitamiini kreemi enne peeling sarja ja jätkama ka selle kasutamist edaspidi. Happekoorimist soovitatakse akne, rosacea ning paksule ja päikesekahjustatud nahale.  

"Kortsuhooldusteks" mesorolleri kasutamine ja vitamiinide imendamine on tõhusam kui koorimised, kuna imendamishoolduste tulemusena epidermis tugevneb seespoolt ja hoolduste jätkudes kortsud ja aknearmid madalduvad. Environ koorimisi ei tehta suvel vältimaks pigmendi muutusi.