Roll-CIT- mesorollerid arstidele

ROLL-CIT MESOROLLERID KOLAGEENI INDUKTSIOONI TERAAPIA

Doktor Des Fernandesil on juba üle 20 aasta kogemust kollageeni induktisiooni teraapiaga ja meditsiinilistest uurimustöödest A-ja C-vitamiini kasutamisest mesoteraapias. Environ on välja töödanud mesorollerid ka arstidele:

Medical Roll-CIT 1mm: Roller 1mm pikkuste nõeltega, mille abil saab nähtamatumaks muuta venitusarme sarihooldusena näiteks kord kuus. Hooldus vajab kohalikku tuimestust. Klient peab olema kasutanud A-vitamiini õli või kreemi probleemsel piirkonnal soovitavalt nädalaid enne hooldusesse minemist ja peale hooldust paremate tulemuste saavutamiseks. Hooldust võib sooritada näiteks nahaarst või meditsiiniõde.

Surgicalt Roll-CIT 3mm: Plastikakirurgile välja töötatud mesoroller 3mm pikkuste nõeltega. Näiteks kogu näopiirkonna nõelamine tehakse anesteesias. Nõelad lähevad sügavale dermisesse ja kahjustavad fibroblasti rakke, mille tulemusena sünnib põletikuline reaktsioon ja koes vabanevad nö. naha enda kasvufaktorid. Nõelatud piirkonnale levitatakse tugevatoimeline A-vitamiini õli, sealjuures A- ja C-vitamiinid pääsevad kanaleid pidi stimuleerima fibroblasti rakke tootma lisa kollageeni ja elastiini. A-vitamiini koduhooldus ja soovituslikult imendamishooldus enne operatsiooni on vajalik parimate tulemuste saavutamiseks.

Medical Focus-CIT ja Surgical Focus-CIT: Templi tüüpi nõelaparaat 1.5mm  või 3mm pikkuste nõeltega arstidele. Sobib hästi peente- ja sügavamate kortsude, armide ja silmaümbrusnaha nõelamiseks.

Midical Body Roll-CIT 1,5mm ja Surgical Body Roll-CIT 3mm: Arsti või meditsiiniõe kasutusse mõeldud kaheosaline mesoroller, millega saab nõelata suuremaid piirkondi. Roller sobib venitus-, keloid- ja teiste armide ning lõtvunud naha hoolduseks. Klient peab kasutama A-vitamiiniõli probleemsel piirkonnal soovitavalt nädalaid enne nõelamist ja peale seda paremate tulemuste saavutamiseks.

Après-CIT meditsiiniliseks nõelamiseks: Kolme peptiidi, Matrixyl Synthe 6, Matrixyl 3000, Trylagen, kobinatsioon suurendab maksimaalselt meditsiinilise nõelamise kasud. Seerum on suurepärane kiirendama nähtavat paranemist nahal ja lisama kasvufaktoreid peale nõelamist, mistõttu nahk muutub täidlasemaks, tasasemaks ja säravamaks. Koduhooldus A-vitamiiniga tõhustab ja hoiab tulemusi.

Kõraval olevad pildid on identsed, Dr. Des Fernandesi patsientidest võetud pildid enne ja peale Medical või Surgical Roll-CIT:i kasutamist teatud ajaperioodil. Piltide kasutamine ilma loata on keelatud.  

Enne

Pärast

Enne

Pärast

Enne

Pärast

Enne

Pärast

Enne

Pärast