Koduhooldustooted

AVST- TOOTESARI

Advanced Vitamin Skin Therapy ehk AVST™ sari on saadaval viie erineva A- ja C-vitamiini tugevusastmega. Kõik tooted sisaldavad antioksüdante, flavonoide ja imendumist soodustavaid aineosi.

Alates AVST™ 3 tasemest kuuluvad toodete koostisesse ka kollageeni ja elastiini sünteesi soodustavad peptiidid. A-vitamiini kasutatakse kõikides AVST sarja toodetes loodusliku päikesekaitsena.   


AVST Eye Gel 15ml: Õhukesele silmaümbrusnahale mõeldud õrn A-vitamiini geel, mis sisaldab rohkelt antioküdante. 
AVST Eye Gel 15ml: Õhukesele silmaümbrusnahale mõeldud õrn A-vitamiini geel, mis sisaldab rohkelt antioküdante.   

AVST 1 50ml:
 AVST sarja kreem alustamiseks, mis sisaldab vähesel määräl A-ja C-vitamiine.   

AVST 2 50ml:
 Teine tase AVST toodete sarjas, sisaldab suuremal määral A- ja C-vitamiini kui AVST 1.  

AVST 3 50ml: Kolmas tase AVST toodete sarjas, mis sobib eriti hästi päikesekahjustustega ning pigmenteerunud nahale. Sisaldab suurtes kontsentratsioonides A-ja C-vitamiini, seetõttu võib kasutada peale naha kohanemist AVST 1 ja 2.   

AVST 4 50ml:
 Kõrge A- ja C-vitamiini sisaldusega kreem. Tohib kasutada alles pärast naha kohanemist AVST™ tasemetega 1, 2 ja 3.   

AVST 5 50ml: Eriti kõrge A- ja C-vitamiini sisaldusega kreem. Mõeldud eelkõige päikesest kahjustunud nahale, mis nõuab Environ® AVST™ astmetest 1, 2, 3 ja 4 tugevamat A- ja C-vitamiini sisaldust.   

AVST Eye Make-Up Remover 100ml:
 Õlivaba ja õrnatoimeline silmameigi eemaldusvedelik kõikidele nahatüüpidele.   

AVST Pre-Cleansing Oil 100ml:
 Õlipõhine eelpuhastusvahend normaalse, kuiva või tundliku naha puhastamiseks.  

AVST Cleansing Lotion 200ml: Puhastuspiim kuivale ja normaalsele nahale.

AVST Moisturising Toner 200ml: Niisutav ja värskendav näovesi kuivale ja normaalsele nahale.   

AVST A,C&E Body Oil 100ml:
 Tugevatoimeline A-, C- ja E-vitamiine sisaldav õli, mis sobib hästi päikesest kahjustunud ja pigmenteerunud nahale.

AVST Hydrating Exfolient Masque 50ml: Valgesavimask naha niisutamiseks ja liigse rasu eemaldamiseks nahalt.

AVST Hydrating Lotion 200ml: Tasakaalustatud pH-tasemega ning keskmise tugevusega AHA-hape koorib õrnalt keha samal ajal pehmendades keha karedamaid ja kuivemaid piirkondi. Kasutada koos AVST Body Oil kehaõliga. 

AVST Travel Pack (4x20ml): AVST Cleansing Lotion, AVST Moisturising Toner, AVST Hydrating Lotion AVST Body Oil

IONZYME® TOOTESARI

Asetukset

Universaalne Environ® hooldustoodete sari, mis toidab nahka hädavajalike vitamiinidega ning aitab leevendada ja ennetada vananemise ilminguid. Võib kasutada koos AVST™ sarja toodetega või eraldi. C-Quence geelid sisaldavad tõhusaid antioksüdante, A-, C- ja E-vitamiine, lükopeeni, teepuuõli- ja rosmariiniekstrakte ning Matrixyl® ja Dermaxyl™ peptiide. A- ja C-vitamiinisisaldus suureneb toodetes astmeliselt. 
C-Quence tooted ei sisalda päikesekaitsefaktorit ning sobivad kõikidele nahatüüpidele. Vitamiinide tõhususe tagamiseks, tooted valmistatakse kliendi tellimuse peale. 
C-Quence 1 35ml: A-vitamiinihoolduse alustusgeel õrnale nahale.   

C-Quence 2 35ml: Keskmise konsentratsiooniga vitamiinigeel päikesekahjustatud nahale.   

C-Quence 3 35ml:
 Suurel määral vitamiine sisaldav geel valguskahjustatud ja pigmenteerunud nahale. Võib kasutada alles pärast naha kohanemist C-Quence 2-ga.   

C-Quence 4 35ml:
 Suurima vitamiinisisaldusega toode sarjas C-Quence, mis sobib eriti hästi päikese poolt tugevalt kahjustunud nahale. Võib kasutada alles pärast naha kohanemist tasemega C-Quence 3.  

C-Quence Eye Gel 10ml: Silmageel on mõeldud eriti õhukese ja kortsulise silmaümbrusnaha. Sisaldab peptiide Matrixyl®, Dermaxyl™ ja Argireline®.   

Energising Masque:
 C-vitamiini ja salitsüülhapet sisaldav õrnatoimeline kooriv mask, mis sobib eriti hästi karedale ja päikese poolt kahjustunud nahale.

Ionzyme Focus Hydrating Serum 30ml: Hülauroonhappegeel kuivale, päikesekahjustustega peenete kortsudega nahale. Tõstab tunduvalt naha niiskusesisaldust ja paksust. Parimad tulemused saavutatakse koos Cosmetic Focus CIT ' iga (mesoteraapia). 

Ionzyme Focus Frown Serum 20ml: Otsaesise- ja silmaümbruskortsudele  mõeldud kerge ja õlivaba seerum, mis vähendab miimikalihaste aktiivsust ning madaldab peenemaid kortse. Parimad tulemused saavutatakse koos Cosmetic Focus CIT-ga.

ß-ACTIVE SARI

Probleemsele nahale välja töötatud sari, mis sisaldab Austraalia teepuuõli oma antibakteriaalsete omaduste tõttu ning nahka õrnalt koorivat salitsüülhapet. Tõhusad puhastustooted, mis aitavad säilitada naha oma niiskustasakaalu.


Sebuprep 100ml: Õlipõhine eelpuhastusvahend, mis aitab säilitada naha normaalset rasusisaldust rasunäärmete tööd reguleerides.

Sebuwash 100ml: Õrn, kuid väga tõhus kergelt vahutav puhastusgeel. Sebutone 100ml: Piimhappeid sisaldav näovesi, mis hoiab naha happesust ja parandab selle niiskussisaldust.

Sebugel-A 30ml: Vähesel määral A-vitamiini, teepuuõli ja kolostrumit sisaldav niisutav geel, mis rahustab ja leevendab aknet (ei sisalda salitsüülhapet).

Sebumasque 50ml: Õrnalt kooriv savimask, leevendab ummistunud nahka seda samaaegselt niisutades ja pidurdades rasueritust.

Sebuspot Gel 10ml: Tõhus, kuid õrn geel vistrikulise ja põletikuliste nahapiirkondade hoolduseks.

INTENSIVE TOOTESARI

Intensiivhooldussari erinevatele nahaprobleemidele ja nahatüüpidele. Sobib kasutamiseks koos teiste Environ tootesarjadega või eraldi, et suurendada vitamiinihoolduse tulemusi.
Lisaks vitamiinidele kasutatakse Intensive tootesarjas ka AHA - happeid, mis toetavad mitte tervete ja surnud rakkude eemaldamist. Surnud rakkude kihi all on terved, värskemad ja niisutatumad naharakud, mis aitavad tasakaalustada ebaühtlast ja karedat nahka. Lisaks sellele toetavad AHA-happed nagu piimhape ja glükoolhape tervete rakkude tootmist. 
Kellele sobivad AHA-happed? Kuivale ja ebatasasele nahale, probleemsele nahale, pigmendimuutustega nahale ning ka juba tekkinud kortsude leevendamiseks ja uute ennetamiseks.
Alpha Toner Forte 200ml: Tõhus AHA-happe näovesi, päikesekahjustatud, rasvasele ja ummistunud nahale.   

Antioxidant Gel 60ml
: Tundlikule nahale mõeldud antioküdantgeel, mis sisaldab beetakaronteeni ja teisi antioksüdante ning rahustava toimega teepuuõli.   

Colostrum Gel 30ml:
 Kolostrumit (ternespiima) sisaldav geel vananenud, õhukese, päikesest kahjustunud naha hooldamiseks.Toetab terve kollageeni, elastiini ja kasvufaktorite tootmist ja aitab vähendada peenmaid kortse.    

Hydrating Oil Capsules 30tk: Tõhusad õlikapslid, mis sisaldavad retinooli, C- ja E-vitamiini ja alfalipoiinhapet. Sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti kuivale ja õhukesele ning haprale nahale.   

Retinol 1, 2 & 3 30ml:
 Sisaldab suures kontsentratsioonis A-vitamiini retinooli vormis ning kolostrumi. Tohib kasutada alles pärast naha kohanemist kõrgete A-vitamiini kontsentratsioonidega ( nagu nt : tooted AVST 5 ja C-Quence 4 ) . Sobib kasutamiseks valguskahjustatud nahale, pigmenteerunud ja teistele tõsisematele nahaprobleemidele, kuid ka terve naha hoolduseks.

Super Moisturiser+ 50ml: Antioksüdante sisaldav tõhus niisutaja kuivale nahale või kasutamiseks kuivades ilmastikutingimustes. Ei sisalda A-vitamiini ega päikesekaitsefaktorit.

Alpha Hydroxy Cream 50ml: Sisaldab keskmisel määral AHA-happeid, mõeldud päikesekahjustustega nahale.

Alpha Hydroxy Gel 50ml: Suurel määral AHA-happeid sisaldav geel ummistunud nahale.

Revival Masque 50ml: Kolme AHA-hapet sisaldav mask koduseks hoolduseks. Kirgastab ja uuendab nahka. 

Hair&Scalp Tonic 125ml
: Peanaha hooldusvahend, mis toidab peanahka ja juuksejuuri ning soodustab juuste loomulikku kasvu.  

Avance DFP 312 : niisutav ja vananemise ilminguid leevendav ja ennetav peptiidikreem

EVENESCENCE TOOTESARI

Tõhusad tooted pigmendilaikude leevendamiseks ja ebatasase nahatooni ühtlustamiseks.

C-vitamiinil on väga oluline osa naha kaitsmisel, sest aitab võidelda õhusaaste ja kahjulike päikesekiirtega. Samuti on C-vitamiinil suur roll terve kollageeni ja elastiini tootmises. See aitab paksendada nahka  ja muudab selle elastsemaks.

Clarifying Lotion 100ml: Nahka kirgastav näovesi, mis sisaldab melaniini sünteesi reguleerivaid aineosi.
C-Boost 25ml: Tõhus C-vitamiinikreem pigmendilaikudele, kuperoosale, päikesekahjustustele ja peentele kortsudele. Sobib kasutamiseks ka tervel nahal paksendamaks ja kaitsmaks nahka.

BODY TOOTESARI

Pinguldav ja hooldav kehahooldussari.   

Body Cream 100ml:
 Niisutav ja kõrge antioksüdantide sisaldusega A-vitamiinikreem keha hooldamiseks. 

Enhanced Body Oil 100ml: Tugevatoimeline kehaõli, mis sisaldab A-, C- ja E-vitamiine ning rosmariiniekstrakti. Kasutatakse vananenud, päikesekahjustustega naha hooldamiseks ning venitusarmide leevendamiseks. 

Body Profile 130ml: Kergesti imenduv geel lõtvunud naha ja tselluliidi hoolduseks. Kasutatakse koos vitamiinikreemi või -õliga.

SUNCARE TOOTESARI

RAD Spray SPF25 120ml: Pihustatav ja  rohkelt antioksüdante sisaldav päevituskreem päiksekaitsefaktoriga 25 näole ja kehale. 

R
AD SPF15 100ml: Rohkelt antioksüdante sisaldav päevituskreem päikesekaitsefaktoriga 15. Kaitseb nahka UVA- ja UVB-kiirguse eest. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja igale vanusegrupile.

Alpha Day Lotion 100ml: Keskmise tugevusega AHA-happeid sisaldav päevakreem (SPF15) pigmenteerunud nahale.

RAD Lips 4.6g: Hooldav ja kaitsev huulemääre, mis sobib ka rasketetesse ilmastikuoludesse.

INTERACTIVE TOOTESARI

Cleansing Gel 100ml: Vahutav näo- ja kehapuhastusgeel normaalsele või rasusele nahale.