Edasimüüjad

Environi tooted sisaldavad eriti tõhusaid ja aktiivseid aineosi, mistõttu neid müüakse ainult diplomeeritud kosmeetikute ja arstide kaudu. Eriväljaõppega nahahooldusspetsialist oskab soovitada igale nahale kõige sobivamad hooldused ja tooted ka koduseks kasutamiseks.

Professionaal, kas soovid saada Environi edasimüüjaks? Helista: +372 53 700 696 / Mari-Liis või saada email aadressil: info@vitamion.ee


ENVIRON-ILUSALONGID JA EDASIMÜÜJAD:

Kosmeetik Katrin Rasmann

Peel&Belle Ilusalong

katrin.rasmann@gmail.com

tel.+372 53570611


Kosmeetik Triin Välk
Tartu Vanalinna Ilusalong
Rüütli 22, Tartu

Kosmeetik Kristiine Arro
Vaksali 17 A, ruum nr.204 Tartu
kristiine.arro@gmail.com
Aivi Iluteenused
A-Küünestuudio
Tähe 28-9, Tartu
Kosmeetik Aivi Praakle

Haven Esthetic & SPA esindussalong
Rotermanni 5/Roseni 10 , Tallinn

info@sigmasalong.ee

www.havenesthetic.com


Revivre Ilukeskus
Lootsi 10, Tallinn

Siiri Leinatamme Ilusalong
Pärnu mnt 401, Tallinn
Kosmeetik Merilin Sabiin

Ilusära Kosmeetikud
Paldiski mnt. 45, Tallinn
Kosmeetik Olga Laherand
olga@ilukosmeetikud.eu

Rotermanni Keha-ja Salenemiskeskus
Rotermanni 5, Tallinn

Kosmeetik Kristina Vassus

Narva mnt 7D, B korpus II korrus , Tallinn

Broneerimine: tel 5254851

vassus.kristina@gmail.com

Kosmeetik Yvette Vaino

Benessere Ilusalong

Nõmme Ilukeskus

Broneerimine: tel 58097383

yvettevaino@gmail.com

Ailiita Ilustuudio

Gildi 4/ Rüütli 14 Tartu

Broneerimine: 58812757

info@ailiita.ee

Ilusalong Stiil

Liiva 11, Võru

Kosmeetik Bibi

Broneerimine tel. 53410480

Kosmeetik Eve Luik

Ilusalong Kaunis Kaunimaks

Tondi 27, Tallinn

Broneerimine tel. 515 1690

Melior Clinics

Liivalaia 53, 10145, Tallinn, Eesti
Stockmann kaubamaja (5. korrus)
Теl +372 600 28 06, +372 56 767 259

Email: melior@melior.ee

Viljandi Küünestuudio Novinare

Tartu 1a hoovist 3.korrus

Kosmeetik Katrin

tel. 56844802

Mango Salong

Riia 69 Tartu

Kosmeetik Anne

tel. 5666 5205

www.mango.ee

mango@mango.ee


Ilusalong " Terje juures "

Jüri 26, Võru

Kosmeetik Kristina Teder

Kosmeetik Kersti Koppel